KONST / Litografier / Färglitografi 13693754
nr 1369 3754
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Restauranginteriör. Signerad, numrerad 10/50. Bladets mått: 54x76 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.600 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:28:50
2.600 kr
2.800 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow